preskoči na sadržaj
Zaposlenici

Učitelji razredne nastave (RN)

Ime i prezime Radno mjesto
Ana Jončić
 učiteljica 1.b/2.b
Irena Slaviček
 učiteljica 2.a
Jasmina Mojži Koprolčec
 učiteljica 3.ab
Dejana Horvat
 učiteljica 4.a
Jasna Jurić
 učiteljica 4./6.b
Ana Petričević
 učiteljica 5./8.b
Sandra Šain
 učiteljica 7./8.b

 

 

 

 

 

Učitelji predmetne nastave (PN)

Ime i prezime Radno mjesto
Dijana Rumiha Brzica
učiteljica povijesti, razrednica 5.a
Blanka Puček
učiteljica tehničke kulture i informatike
Nena Perišić
učiteljica prirode, biologije i kemije, razrednica 7.a
Ivana Petrović Balaban
učiteljica matematike
Đurđa Zrinščak
učiteljica hrvatskog jezika, školska knjižnica, razrednica 6.a
Ksenija Kamber
učiteljica engleskog jezika
Tatjana Kmoch
učitlejica tjelesno - zdravstvene kulture
Julija Domac
učiteljica geografije
Margareta Podnar (zamjena Ana Pekić)
učiteljica hrvatskog jezika i engleskog jezika
Zvonimir Šepat
učitelj likovne kulture
Zrinka Zubić
učiteljica vjeronauka
Marica Matešić
učiteljica vjeronauka, razrednica 8.a2
Ivana Radan
učitlejica glazbene kulture
Mario Zečević
učitelj fizike 7. i 8. raz., razrednik 8.a1
Vesna Matijević Knez
učiteljica strojopisa i PSPa
Marijo Budja učitelj tjelesno - zdravstvene kulture

 

 

Učitelji PSPa

Ime i prezime Radno mjesto
Matea Vitik (zamjena Andrea Knežević) učitelj 1. skupine PSPa
Tihana Sever učitelj 2. skupine PSPa
Danijel Pačić učitelj 3. skupine PSPa
Melita Tatar učitelj 4. skupine PSPa
Branka Gorički učitelj 5. skupine PSPa
Gordana Leš učitelj 6. skupine PSPa
Dario Zadravec učitelj 7. skupine PSPa
  tiflopedagog

 

Učitelji nastave u kući

Ime i prezime Radno mjesto
Dijana Dumančić učitelj (Nastava u kući)
Tea Selaković učitelj (Nastava u kući)
Marina Jakić učitelj (Nastava u kući)
Sanda Voloder učitelj (Nastava u kući)

 

 

Učitelji odgojno - obrazovnih skupina

Ime i prezime Radno mjesto
Ana Bulić (zamjena Marta Banek) učitelj odgojno - obrazovne skupine (1. a)
Tereza Ožbolt (zamjena Petra Puljić) učitelj odgojno - obrazovne skupine (1. b)
Barbara Višić učitelj odgojno - obrazovne skupine (2.)
Maja Vasilj učitelj odgojno - obrazovne skupine (3. a)
Hrvoje Lovelos Slovinac učitelj odgojno - obrazovne skupine (3. b)
Slavica Kaurinović Rajčić učitelj odgojno - obrazovne skupine (4. a)
Martina Antišić Pelikan učitelj odgojno - obrazovne skupine (4. b)

 

 

Program predškolskog odgoja

 

Anto Ivković defektolog - odgajatelj predškolske djece
Milan Banjanin defektolog - odgajatelj predškolske djece
Ankica Poplašen defektolog - odgajatelj predškolske djece
Jelena Jukić defektolog - odgajatelj predškolske djece

 

 

Ostali djelatnici

Ime i prezime Radno mjesto
Andrea Božić tajnik
Roberto Franc voditelj računovodstva
Manda Jurić spremačica
  spremačica
Sandra Šimunec spremačica
Ljiljana Paripović spremačica
Ivica Risonjić domar
Zdravko Molnar domar
Mile Žižić (zamjena Toni Kristijan Miter) vozač
Ivica Lukač vozač
Nenad Klen (zamjena Željko Šajnić) vozač
Marko Perčinić vozač
Ivana Čehulić (zamjena Martina Petranjek) njegovatelj - osobni pomagač
Neda Galeković njegovatelj - osobni pomagač
Zorica Lukačin njegovatelj - osobni pomagač
Sanja Dučkić njegovatelj - osobni pomagač
Goran Bobanović njegovatelj-osobni pomagač
Silvija Beck (zamjena Želimir Ćoja) pratitelj u prijevozu učenika
Mirko Jurinić (zamjena Elvis Peco) pratitelj u prijevozu učenika
Elvira Jurinić pratitelj u prijevozu učenika
Ksenija Brnica medicinska sestra
Igor Bošnjak medicinski tehničar
Srećka Gregov radni terapeut
Monika Baotić radni terapeut

 

Tražilica



Kalendar školske godine 2016/2017


eD za učenike


eD za učitelje


Stručni skupovi


Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Korisni linkovi


Vrijeme





preskoči na navigaciju