preskoči na sadržaj
Zaposlenici

PODATCI O ODGOJNO – OBRAZOVNIM DJELATNICIMA

 

Podatci o učiteljima edukacijskim rehabilitatorima (defektolozima) razredne nastave

Red.br.

Ime i prezime

Zvanje

Stručna sprema

Napredovanje u zvanje mentor/savjetnik

1.

Dejana Horvat

prof. rehabilitator

VSS

 

2.

Ana Jončić

dipl. defektolog-nast. RN

VSS

 

3.

Jasmina Mojži Koprolčec

mag. eduk. rehabilitacije

VSS

 

4.

Irena Slaviček

dr. sc.

mag. eduk. rehabilitacije

VSS3

savjetnik

5.

Ana Petričević - Antonija Malenica Adamić

prof.rehabilitator / mag.eduk.rehabilitacije

VSS

 

6.

Dijana Dumančić

mag.eduk.rehabilitacije

VSS

 

 

Podatci o učiteljima predmetne nastave

Red.br.

Ime i prezime

Zvanje

Stručna sprema

Napredovanje u zvanje mentor/savjetnik

1.

Đurđa Zrinščak

prof.hrv. jezika

VSS

 

2.

Ivona Biočić Mandić

akadem.kipar +pedag.-psih.naob.

VSS3

 

3.

Ivana Radan

prof. glazbene kulture

VSS

 

4.

 

mag.eduk.biol. i kem.

VSS

 

5.

Mario Zečević

prof. fizike

VSS

 

6.

Ivana Petrović Balaban

dipl. učiteljica raz. nastave s pojač. matemat.

VSS

 

7.

Julija Domac

dipl..ing. geograf.

VSS

 

8.

Dijana Rumiha Brzica

prof. povijesti

VSS

 

9.

Tatjana Kmoch

prof. fizičke kulture

VSS

 

10.

Marijo Budja

dipL. kineziolog

VSS

 

11.

Blanka Puček

dipl. ing .prometa

VSS

 

12.

Marica Matešić

prof. defektolog i dipl. kateheta

VSS

mentor

13.

Zrinka Zubić

dipl. kateheta

VSS

 

14.

Ksenija Kamber

prof. engl. jezika

VSS

 

 

Podatci o učiteljima edukacijskim rehabilitatorima ( defektolozima) produženog stručnog postupka

Red.br.

Ime i prezime

Zvanje

Stručna sprema

Napredovanje u zvanje mentor/savjetnik

1.

Gordana Leš

prof. defektolog

VSS

 

2.

Branka Gorički

prof. defektolog

VSS

 

3.

Danijel Pačić

prof. defektolog

VSS

 

4.

Petra Puljić

prof. rehabilitator

VSS

 

5.

Tihana Sever

prof. rehabilitator

VSS

 

6.

Matea Vitik - Andrea Knežević

mag.eduk. rehabilitacije

VSS

 

7.

Dario Zadravec

prof. rehabilitator

VSS

 

8.

Vesna Matijević Knez

prof. defektolog

VSS

 

9.

Melita Tatar

prof. rehabilitator- tiflopedagog

VSS

 

 

Podatci o učiteljima edukacijskim rehabilitatorima ( defektolozima ) nastave u kući

Red. br.

Ime i prezime

Zvanje

Stručna sprema

Napredovanje u zvanje mentor/savjetnik

1.

Mateja Grundler

mag. eduk. rehabilitacije

VSS

 

2.

Sanda Voloder

mag. eduk. rehabilitacije

VSS

 

3.

Antonija Barišić

mag. eduk. rehabilitacije

VSS

 

4.

Katarina Škorvaga

mag. eduk. rehabilitacije

VSS

 

 

Podatci o učiteljima edukacijskim rehabilitatorima (defektolozima) odgojno obrazovnih skupina

Red.br.

Ime i prezime

Zvanje

Stručna sprema

Napredovanje u zvanje mentor/savjetnik

1.

Tea Selaković

prof. rehabilitator

VSS

 

2.

Slavica Kaurinović Rajčić

prof. defektolog, nast. biologije. i domać.

VSS

 

3.

Barbara Višić

prof. rehabilitator

VSS

 

4.

Ana Bulić

prof. rehabilitator

VSS

 

5.

Tereza Ožbolt

mag.eduk.rehab.

VSS

 

6.

Hrvoje Lovelos Slovinac

prof. defektolog

VSS

 

7.

Jasna Jurić

dipl. defektolog -nast. RN

VSS

 

8.

Martina Antišić Pelikan

prof. rehabilitator

VSS

 

 

Program predškolskog odgoja

R. br.

Ime i prezime

Vrsta stručne spreme

Realizira program

1.

MILAN BANJANIN

dipl. defektolog -

odgajatelj  predšk. djece

Rad u skupini – poludnevni (8-13h)

2.

ANTO IVKOVIĆ

dipl. defektolog -

odgajatelj  predšk. djece

Rad u skupini – poludnevni (8-13h)

3.

JELENA JUKIĆ/zamjena: ANTEA STANIĆ

prof. rehabilitator

mag. rehab. eduk.

Rad u obitelji

4.

ANKICA POPLAŠEN

dipl.defektolog -       odgajatelj  predšk. djece

Rad u obitelji

 

Podati o ostali djelatnicima

r.br.

Ime i prezime

struka

Šk. sprema

PODRUČJE RADA

1.

Andrea Božić

stručni specijalist javne uprave

VSS

Tajnik

2.

Roberto Franc

magistar ekonomije

VSS

Voditelj računovodstva

3.

Manda Jurić

 

OŠ NK

Spremačica

4.

Sandra Šimunec

 

OŠ  PK

Spremačica

5.

Ljiljana Paripović

 

OŠ NK

Spremačica

6.

Ivica Risonjić

vozač mot. voz.

SSS

Domar

7.

Zdravko Molnar

strojarski tehničar

VKV

Domar

8.

Ivica Lukač

autolakirer

SSS

Vozač

9.

Nenad Klen

drvni tehničar i vozač cestovnog prometa

SSS

Vozač

10.

Marko Perčinić

vozač cestovnog prometa

SSS

Vozač

11.

Ivana Čehulić

zamjena

Martina Petranjek

viši trener sport. rekr. + njeg. tečaj

trgovac+njegov.tečaj

VŠS

SSS

 

Njegovatelj-osobni pomagač

12.

Neda Galeković

suradnik u nastavi+njegovat. tečaj

SSS

Njegovatelj-osobni pomagač

13.

Zorica Lukačin

ekonomist+ njegovat. tečaj

SSS

Njegovatelj-osobni pomagač

14.

Goran Bobanović

trgovac+ njegovat. tečaj

SSS

Njegovatelj-osobni pomagač

15.

Sanja Dučkić

medicinska sestra primalja

SSS

Njegovatelj- osobni pomagač

16.

Silvija Beck

zamjena

Želimir Ćoja

opća gimnazija

 

opća gimnazija

SSS

Pratitelj u prijevozu učenika

17.

Mirko Jurinić zamjena

Elvis Peco

graditelj

 

opća gimnazija

SSS

SSS

Pratitelj u prijevozu učenika

18.

Elvira Jurinić

upravni tehničar+ njegovat. tečaj

SSS

Pratitelj u prijevozu učenika

19.

Ksenija Brnica

medicinska sestra

SSS

Medicinska sestra

20.

Igor Bošnjak

medicinski tehničar

SSS

Medicinski tehničar

21.

Monika Baotić

radni terapeut

VŠS

Radni terapeut

22.

Srećka Gregov

radni terapeut

VŠS

Radni terapeut

Tražilica



Kalendar školske godine 2016/2017


eD za učenike


eD za učitelje


Stručni skupovi


Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Korisni linkovi


Vrijeme





preskoči na navigaciju